İade & Değişim Şartları

İade veya Değişim durumunda kargonun size geliş kargo ücretini ve geri gönderme kargo ücretini ödemeniz gerekmektedir.
Outlet ürünlerinde iade ve değişim yapılmaz.

İade etme ve değişim süresi kaç gündür?
Ürünler orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir. İade veya değişim için ürün teslim alındıktan 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmelidir. 3 iş gününü aşan siparişlerde iade/ değişim kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi/değişimi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 15 iş gününü almaktadır.

İade koşulları nelerdir?
Öncelikle gidiş ve dönüş kargo ücretini ödemeniz gerekmektedir. İade için paketin teslim alındığı halde; etiketin, ürünün, poşetin, kutunun zarar görmemiş halde kargoya teslim edilmesi gereklidir. Zarar gördüğü takdirde iade kabul edilmeyecektir. Üretim kanyaklı değişim ve iadelerde ürün teslim alındıktan 3 iş günü içinde kargoya paket teslim alındığı gibi kargoya teslim edilir. Ürün Yüsra Collection deposuna ulaştıktan sonra 15 gün inceleme süresi vardır. Üretim kaynaklı hata olduğu tespit edilen ürünlerin değişimi yapılır.  
Hassas özel abiyeler de ve kişiye özel çalıştığımız ürünlerde değişim & iade yapılamaz. Açıklamada İadesi yoktur yazan özel ürünlerde iade değişim yapılamaz

Satıcı ürünü satarken alıcıdan tahsil ettiği kargo ücretini iade etmez.

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Değişim koşulları nedir?
Dönüş kargo ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?
Kargoya verilme süresi 1-3 iş günü arasında değişmektedir.

Kargo ücreti ödeyecek miyim?
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde 350 TL ve üzeri KARGO ÜCRETSİZDİR.